با سس فلفل تاباسکو سفیدی مو را از بین ببرید

خامه فلفل چیلی یک غذای خاص در مناطق جنوب ایتالیا، به ویژه کالابریا و سیسیل است.

این یک سس تند است که با فلفل قرمز، روغن زیتون فوق بکر و سیر درست می شود، ایده آل برای چاشنی پاستا یا پخش کردن روی نان، کروتون و برای تهیه کاناپه های خوشمزه: مقدار بسیار کمی برای طعم دادن به غذاها کافی است و همچنین می توان از آن برای طعم دادن به غذاهای گوشت سرد یا پنیر استفاده کرد.

سس فلفل تاباسکو از تندترین سس ها می باشد و مواد اولیه تهیه آن نمک و آبلیمو است، این سس خاصیت ضد پیری دارد و بسیار محبوب است.

تهیه آن بسیار آسان است و نتیجه عالی خواهد بود درجه تندی خامه را می توان در حین آماده سازی بر اساس مقدار دانه ها و در نتیجه بر اساس ذائقه شخصی تنظیم کرد: می توانید همه آنها را بگذارید، اگر محصول بسیار تند می خواهید، نیمی از آنها را برای تندی متوسط ​​بردارید یا به طور کلی حذف کنید.

تنوع چیلی نیز مهم است: برای یک سالسا بسیار قوی، habaneros را انتخاب کنید ئ برای لطیف تر و کمی تند، ما انواع بلند Jalapeño یا Cayenne را توصیه می کنیم.

سس فلفل

چگونه سس فلفل قرمز خانگی درست کنیم؟
با تهیه پودر فلفل قرمز خانگی شروع کنید و ساده تر از این نیست یک قاشق از هر ادویه (فلفل کاین، پونه کوهی، زیره، سیر، پاپریکا، میخک) را با هم مخلوط کنید سپس همه چیز را در مخلوط کن بریزید.

درست کردن پودر فلفل قرمز خانگی به شما این امکان را می دهد که فلفل را در زمان دلخواه خود برای طعمی کم و بیش تند مصرف کنید. برای تهیه سس چیلی باید گوجه فرنگی خرد شده، پیاز، سیر، کمی شکر و احتمالاً مقداری فلفل چیلی تازه اضافه کنید.

قبل از مخلوط کردن این سس، بگذارید همه چیز روی حرارت کم کم شود می توانید آن را چندین بار در یخچال نگهداری کنید یا در قالب یخ فریز کنید تا بعدا استفاده شود.

برای انجام این کار، سس را در هر قسمت از سینی یخ بریزید، بگذارید خودش را بگیرد و این تکه های یخ را در کیسه های دربسته قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.