سفارش انواع کاشی آشپزخانه کلاسیک عمده

قابل شستشو بودن کف و دیوارهای آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است تا چربی ها و مواد غذایی به راحتی از سطح آن پاک شود. برای رفع این مشکل کاشی کاری نمودن سطوح آشپزخانه بسیار کارساز و قابل توصیه است. کاشی ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شود تا سلایق گوناگون مشتریان را تامین نماید. اما در مطلب قصد داریم به طور ویژه با کاشی آشپزخانه کلاسیک آشنا شویم و به نحوه سفارش عمده آن بپردازیم.

سفارش انواع کاشی آشپزخانه کلاسیک عمده

جدیدترین طرح های کاشی آشپزخانه کلاسیک

جدیدترین طرح های کاشی آشپزخانه کلاسیک از آن جا که یک آشپز، به طور معمول مدت زمان زیادی را در طول شبانه روز برای طبخ غذا در آشپزخانه سپری می کند و همچنین از طرفی آشپزخانه های امروزی بخش قابل نمایان منزل محسوب می شود، زیبایی و جلوه آن از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از چیزهایی که در زیبایی بصری آشپزخانه و به عبارتی نمای کل خانه تاثیر به سزایی دارد، کاشی است. به همین دلیل شاهد تنوع بسیار گسترده ای در طرح ها و رنگ های آن هستیم تا هارمونی مورد نظر در تمامی ابعاد ایجاد شود.

می توان گفت به اندازه تمام آدم ها، سلیقه های گوناگون وجود دارد و همین عامل سبب تولید هر چه بیشتر طرح های کاشی جدید و جدیدتر می شود. از کاشی های ساده گرفته تا کاشی لوکس و پر نقش و نگار مشتری های خاص خود را دارد. اما استفاده از کاشی آشپزخانه کلاسیک شکوه و جلوه بی نظیرتری به آشپزخانه می دهد. شکوهی که بیانگر بازگشت به ارزش ها و اصول زیبایی شناسی می باشد. این هدف همان ایجاد حس عمیقی است که مشتری به دنبال آن است.

کاشی های شیشه ای کلاسیک یکی از طرح هایی است که مقاومت بسیار بالاتری دارد و به دلیل شفافیت خاصی که دارند فضای روشنی ایجاد می کنند. این کاشی ها در سایزهای مختلف وجود دارد و از طرح های جدید کاشی آشپزخانه کلاسیک در کنار دیگر طرح ها به شمار می رود. در طرح های جدید علاوه بر زیبایی ظاهری کاشی به مقاومت و کیفیت آن بیشتر توجه می شود. طرح های آجرنما، شبه چوب، طرح برجسته و سه بعدی، نقوش ایرانی و اسلیمی و…از جمله طرح ها می باشد که در اندازه های ریز و درشت یافت می شود. شکل مربع و مستطیل فرم اکثر کاشی های کلاسیک می باشد اما در مدل های جدیدتر، کاشی هایی با فرم مورب و چند ضلعی نیز می توان مشاهده کرد.

نکاتی مهم برای نصب کاشی آشپزخانه کلاسیک

نکاتی مهم برای نصب کاشی آشپزخانه کلاسیک برای نصب کاشی آشپزخانه اول از همه باید فضای کلی خانه را در نظر گرفت. این که آشپزخانه کوچک است یا وسیع، تعداد کابینت ها و رنگ آن و فضای بین کابینت ها چقدر است، محل قرار گیری اجاق گاز، طرح و رنگ کفپوش و سایر وسایل آشپزخانه، همه این ها در طرح انتخابی و شیوه نصب کاشی اثر گذار است.

در طرح های کلاسیک معمولأ هر کاشی طرح ویژه خود را دارد اما کاشی هایی نیز وجود دارد که نوع چیدمان و ترتیب قرار گرفتن هر قطعه در کنار قطعه های دیگر اهمیت دارد تا پازل وار یک طرح کلی را ایجاد کند. این امر نیازمند رعایت ظرافت ها و دقت نظر ویژه ای است. گاهی هم الگوهای تکراری در چندین ردیف کاشی اعمال می شود.

حتی اگر بهترین طرح و با کیفیت ترین کاشی کلاسیک را انتخاب کرده باشیم اگر به خوبی نصب نشود آن جلوه و زیبایی مد نظر را حاصل نمی کند. بنا براین کار را باید به کاشی کار یا نصاب کاشی ماهر و با تجربه سپرد تا شاهد لق شدن و کج بودن و عدم یک دست بودن و یکپارچگی کاشی ها نباشیم. این موضوع به خصوص جهت نصب کاشی های مورب و چند ضلعی و کاشی های دارای انحنا بیشتر حائز اهمیت است.

معرفی انواع کاشی آشپزخانه کلاسیک

معرفی انواع کاشی آشپزخانه کلاسیک اولین دسته بندی انواع کاشی آشپزخانه کلاسیک بر اساس کارخانه تولید کننده آن است که با اسم های مختلف روانه بازار فروش می شود. نوع کارخانه از آن جهت مهم است که مواد اولیه به کار گرفته شده در تولید کاشی در هر یک از آن ها متفاوت است و به عبارتی نام کارخانه نوعی اعتبار به محصول می دهد تا مشتریان با اطمينان از بین محصولات آن دست به انتخاب طرح مورد نظر خود بزنند.

دومین عامل تعیین کننده انواع کاشی آشپزخانه کلاسیک، کیفیت و مرغوبیت کاشی می باشد. بر این اساس کاشی ها به انواع درجه یک تا درجه چهار تقسیم بندی می شوند. کاشی درجه کاشی است که کاملا سالن و بی عیب و نقص باشد. طرح آن به خوبی نمایان باشد و سطح کاملا صاف و لعاب یکدست داشته باشد. وجود لکه، لعاب نگرفتن، لب پریدگی و خش باعث می شود کاشی ها در درجه های دو تا چهار قرار گیرند.

همان طور که اشاره شد علاوه بر طرح و رنگ، کیفیت کاشی کلاسیک و نوع مواد به کار رفته در تولید آن از اهمیت به سزایی برخوردار است که این عامل در قیمت تمام شده محصول نهایی اثرگذار است. مقاومت بالا، جرم و لکه نگرفتن در برابر قطره های آب و بخار، لعاب مناسب و استفاده از فناوری های جدید در ساخت کاشی عواملی هستند که باعث ایجاد انواع کاشی آشپزخانه کلاسیک می شود.

پخش مستقیم کاشی آشپزخانه کلاسیک عمده

پخش مستقیم کاشی آشپزخانه کلاسیک عمده اگر قصد خرید عمده داریم با مراجعه به شرکت های تولید کننده و پخش کاشی و سرامیک می توان کاشی آشپزخانه کلاسیک مورد نظر خود را بی واسطه و به صورت مستقیم خریداری نمود. اهمیت این روش قیمت تمام شده پایین تر است که با حذف واسطه و هزینه های انبارداری و… قیمت نهایی محصول ارزان تر از آب در می آید.

مزیت دیگر آن، امکان تهیه کاشی سفارشی با طرح و رنگ و اندازه و حتی نوشته مورد نظر مشتری می باشد. ارتباط با تولید کننده باعث بیشتر نزدیک شدن به سلیقه مشتری و تامین نیازها و خواسته های او می گردد. چرا که با وجود طرح های متنوع در بازار، ممکن است طرح و نقش مورد نظر برخی از مشتریان در بین آن نباشد.

مراجعه به وبسایت های فروش اینترنتی مراکز پخش مستقیم به راحتی می توان طرح های موجود و قیمت های آن را مقایسه نمود و به ثبت سفارش عمده پرداخت. به قدری تنوع طرح ها زیاد است که اگر دقیقا ندانیم دنبال چه نوع کاشی هستیم دچار سردرگمی خواهیم شد. فروشگاه های اینترنتی تا حدی این مشکل را برطرف می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.