مرکز توزیع کاشی استخری صادراتی

در مرکز توزیع کاشی استخری صادراتی شما می توانید مشهورترین و البته جدیدترین نمونه های کاشی استخری فیروزه ای را با تنوع بالا مشاهده کرده، و نمونه های مورد پسند خود را به میزان دلخواه و با قیمت های به صرفه تهیه نمایید. این محصولات بر طبق اصول و استانداردهای خاصی تولید شده اند و به دلیل بهره گرفتن از روش های جدید در تولید آن ها، محصولات به یکی از متفاوت ترین و خاص ترین انواع تولیدات حال حاضر در بازار داخلی تبدیل شده اند. جهت مشاهده نمونه کارهای جدید به بخش گالری فروشگاه مراجعه نمایید.

مرکز توزیع کاشی استخری صادراتی

نحوه تولید کاشی استخری صادراتی

نحوه تولید کاشی استخری صادراتی کاشی استخری از متداول ترین و پرکاربردترین انواع کاشی عرضه شده در دنیا است. این محصولات بسته به برند تولیدکننده که تا چه حد تجربه و اطلاعات کاری داشته باشد می تواند باکیفیت و یا در درجه های کیفی پایین تر در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد. در واقع هسته و بیس اصلی کار و تولید کاشی می تواند یکسان باشد اما در این بین برخی تخصص و مهارت ها که طراحان در طول سالیان دراز فعالیت به آن دست یافته اند می تواند منجر به تولید محصولی عالی و بادوام گردد.

مراحل تولید کاشی استخری به شرح زیر می باشد.

  • در اولین مرحله تنها نیاز است تا مواد و ترکیباتی که برای ساخت کاشی نیاز است جمع آوری گردد. این مواد می توانند شامل انواع ترکیبات پلاستیکی و برخی پرکننده ها و… باشند.
  • در مرحله دوم نیاز به آماده کردن پودر مخصوص برای تولید کاشی است. این عملیات از طریق حرارت دادن به دوغاب در برخی مخازن مخصوص به آن انجام شده که در انتهای این عملیات پودری یکدست حاصل می گردد.
  • مرحله بعدی استفاده از قالب های از پیش آماده شده برای شکل دادن به پودر تهیه شده است.
  • در این گام مواد کاشی می بایست کاملا خشک شده و عاری از هرگونه رطوبت باشند.
  • رسیدگی های ظاهری به کاشی همچون لعاب کاری
  • پختن کاشی برای تثبیت شدن رنگ موجود در آن
  • و در انتها پولیش کاری.

فروش کاشی استخری صادراتی

فروش کاشی استخری صادراتی فروش کاشی استخری صادراتی با مناسب ترین قیمت به صورت سراسری در سطح کشور انجام می گردد. و افرادی که به دنبال خرید عمده و به صرفه هستند می توانند در این فرصت ویژه محصولات را با قیمت های مناسب تهیه نمایند. تنوع کار بسیار بالا بوده، محصولات به کمک مجهزترین دستگاه ها و با فناوری روز ساخته شده و در تولید آن ها از بهترین مواد اولیه موجود استفاده شده است. بررسی ها و نظارت های همه جانبه مسئولین مربوطه در پروسه تولید محصول نیز، نمونه های عرضه شده به بازار را به یکی مرغوب ترین و بادوام ترین کاشی های استخری تبدیل کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.